Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо оборонного бюджету-2016

  2 Грудня, 2015 13:36
  У держбюджеті на наступний рік на національну безпеку та оборону пропонується спрямувати 5% ВВП.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко підписав укази про рішення Ради національної безпеки та оборони щодо видатків на потреби української армії в 2016 році.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Так, у 2016 році РНБО пропонує спрямувати на національну безпеку та оборону України 5% від валового внутрішнього продукту. При цьому фінансування потреб цього сектору має бути передбачене в обсязі не менш ніж 100 млрд гривень.

  Доручено передбачити видатки на розвиток озброєння, військової та спеціальної техніки для потреб Збройних Сил України з урахуванням стандартів держав-членів НАТО. Також визначено пріоритетні напрями першочергового фінансування.

  Міністерствам закордонних  справ, оборони та внутрішніх справ, а також Службі безпеки України у 2016 році доручено активізувати роботу з використання ресурсів трастових фондів НАТО та іншої міжнародної допомоги для нарощування оборонного потенціалу країни.

  Своєю чергою, Міністерство фінансів має посилити контроль за додержанням вимог бюджетного законодавства у сфері національної безпеки та оборони й забезпечити своєчасне реагування на факти його порушення.

  Укази набувають чинності з дня їх опублікування.

  Теги : Міноборони РНБО Петро Порошенко оборонний бюджет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів