Порошенко схвалив ратифікацію кредитної угоди з ЄІБ на 200 млн євро

  12 Травня, 2015 14:04
  Кошти надаються для розв’язання короткострокових потреб постраждалих районів, що перебувають під контролем влади України, та забезпечення базових інфраструктурних потреб для вимушених переселенців в інших регіонах.

  Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України")".

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Згідно з угодою, ЄІБ надасть Україні кредит у розмірі 200 млн євро на реалізацію проекту "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України". Цей проект реалізовуватиметься впродовж 2015-2020 років. Кредит виділятиметься у вигляді траншів від 15 до 40 млн євро.

  Проектом передбачаються заходи з відновлення інфраструктури та поліпшення умов надання комунальних послуг (централізованого водопостачання та водовідведення, постачання електроенергії, централізованого теплопостачання), ремонт автомобільних доріг, залізничних колій, мостів, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури у регіонах, що постраждали під час бойових дій на сході України.

  Крім того, у рамках проекту передбачаються реалізація низки інфраструктурних проектів у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях і створення умов для повернення тимчасово переміщених осіб у місця їх попереднього проживання.

  Нагадаємо, фінансова угода була підписана 22 грудня 2014 року в Києві прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком та віце-президентом Європейського інвестиційного банку Ласло Бараньяємом. 22 квітня Верховна Рада України ратифікувала цю фінансову угоду.

  Теги : кредит Порошенко Євроінвестбанк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів