Попри введення ProZorro на ремонт доріг виділено 1,5 млрд грн через тендери

  4 Серпня, 2016 10:12
  Чиновники в трьох областях витрачають кошти за старими схемами.

  Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на близько 1,5 млрд грн.

  Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

  Повідомляється, що служба автомобільних доріг у Київській області оголошувала чотири процедури закупівлі на 944,5 млн грн, у Закарпатській області – 320 млн грн, у Черкаській області – 62,1 млн грн.

  У службі зазначили, що система контролю за проведенням державних закупівель показала, що під час проведення моніторингу закупівель було виявлено – виконання робіт по цих процедурах заплановано протягом 2016-2017 років, а в Закарпатській області – 2016-2018. Отже, терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована і виникають питання щодо їх прозорості.

  "Тобто, в той час, коли державна політика Уряду та Укравтодору направлена на функціонування максимально прозорої системи державних закупівель, заснованої на принципах відкритості та публічності їх проведення, деякі обласні Служби відкрито нехтують вказівками та дорученнями", - йдеться у повідомленні.

  На цей момент в Укравтодорі намагаються встановити причини та обґрунтування розміщення оголошень по закупівлі на тендерах в період з 27 по 29 липня 2016 року.

  Теги : тендер Укравтодор дороги prozorro
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів