Польща профінансує розвиток підприємництва на Донбасі

  30 Жовтня, 2015 13:12
  Уряд Польщі виділить 230 тисяч доларів.

  Польський уряд виділить Україні 230 тисяч доларів на розвиток підприємництва у постраждалих від бойових дій східних регіонах країни.

  Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Конрад Павлік, напередодні підписання документів у Києві.

  Як зазначив Павлік, до сьогодні Польща зосереджувалась в основному на наданні гуманітарної допомоги для переселенців. Тепер же влада Польщі вирішила пов’язати гуманітарну допомогу і допомогу в розвитку.

  Зі слів польського чиновника, цей проект не лише допоможе покращити матеріальне становище переселенців, а й позитивно позначиться на економіці Донбасу.

  Також він заявив, що Польща в новій програмі співпраці на 2016-2020 рр. скоротила кількість пріоритетних країн з двадцяти до десяти, але Україна, як і раніше, займає високе місце в цьому списку.

  За розподіл виділених коштів буде відповідати ПРООН (Програма розвитку Організації Об`єднаних Націй) спільно з урядом України. Мета проекту - проведення тренінгів з розвитку навичок підприємництва, надання юридичних консультацій з реєстрації бізнесу та грантова підтримка для відкриття власної справи. 

  Теги : Польща Донбас бізнес
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів