Поліція перевозитиме в’язнів на автівках за 50 мільйонів

  11 Жовтня, 2017 11:03
  У Авакова купують 17 машин для перевезення 3-х ув’язнених та 28 авто для перевезення 9-ти осіб.

  Національна поліція України 4 жовтня за результатами тендеру уклала з ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" дві угоди про постачання автомобілів на загальну суму 49,72 млн гривень.

  Про це передають "Наші гроші" з посиланням на систему ProZorro.

  Фірма поставить 17 транспортних засобів спеціалізованого призначення для перевезення 3-х ув’язнених (на базі автомобіля Fiat Doblo Maksi XL) на суму 14,44 млн гривень, тобто по 849 тис. гривень кожен.

  Авто матиме 7 сидінь, систему кондиціонування, радіостанцію, відеокамери прихованого спостереження з монітором, передаючий пристрій відеоспостереження, двоканальний відеореєстратор з дисплеєм, GPS-трекер, проблисковий маячок, аварійно-рятувальний люк.

  У машини буде відсік водія та старшого конвойного наряду, відокремлений відсік для конвойного наряду, розрахований на дві людини, а також камери для перевезення осіб, взятих під варту (одно та двомісна).

  Також Нацполіції буде поставлено 28 транспортних засобів спеціалізованого призначення для перевезення 9-ти осіб, взятих під варту, (на базі автомобіля Ford Transit LWB Van Jambo) на суму 35,28 млн гривень, тобто по 1,26 млн гривень кожен.

  Авто матиме 15 сидінь, систему кондиціонування, радіостанцію, відеокамери прихованого спостереження з монітором, передаючий пристрій відеоспостереження, двоканальний відеореєстратор з дисплеєм, обігрівач "Вебасто", GPS-маячок, 2 аварійно-рятувальні люки.

  У автівки буде відсік водія та старшого конвойного наряду, відокремлений відсік для конвойного наряду, розрахований на три людини, дві одномісні камери, а в задній частині загальна камера для перевезення осіб, взятих під варту.

  Засновниками "Спец-Ком-Сервісу" з Вишневого є директор Сергій Калюш і Михайло Городових. Усього з 2011 року фірма виграла тендерів на 314,09 млн гривень.

  Рік тому прокуратура відкрила справу проти посадовців Нацгвардії за сприяння перемогам "Спец-Ком-Сервісу" на торгах із закупівлі автомобільної техніки. Водночас військова частина 3078 намагається через суд стягнути з цієї фірми 1,49 млн гривень штрафу.

  Теги : МВС Арсен Аваков поліцейські держзакупівлі prozorro Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів