Керівнику "Укртрансгазу" загрожує скандальне звільнення

  19 Вересня, 2016 17:05
  Підприємство залишиться без свого чинного керівника.
  Ігор Прокопів
  Ігор Прокопів

  Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що після повернення ПАТ "Укртрансгаз" під контроль "Нафтогазу" його президент Ігор Прокопів має написати заяву на звільнення. Про це він сказав у інтерв'ю "Економічній правді".

  "Зараз, в результаті конфлікту з Мінекономіки, ми прийшли до неприємної ситуації, коли Прокопів більше не зможе обіймати свою посаду", - сказав керівник "Нафтогазу".

  За словами Коболєва, питання звільнення чинного керівника "Укртрансгазу" ймовірно буде винесено на засідання комітету з етики при наглядовій раді, який має дати оцінку діям Прокопіва.

  Також Коболєв спростував чутки про те, чи хотів би він призначити на місце Прокопіва комерційного директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка.

  Нагадаємо, Мінекономрозвитку вивело з-під контролю НАК "Нафтогаз України" здійснення закупівель ПАТ "Укртрансгаз", не повідомивши керівництво "Нафтогазу". Через такі дії було поставлено під загрозу укладення "Нафтогазом" кредитної угоди на суму 500 млн доларів і це є порушенням умов за кредитної угоди з ЄБРР.

  На засіданні погоджувальної ради міністр економіки Степан Кубів заявив, що рішення щодо зміни статуту "Нафтогазу" тимчасово зупинене.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв Укртрансгаз ігор прокопів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів