Підвищення тарифів на проїзд у Києві не може мати економічного обґрунтування – експерт

  17 Травня, 2018 17:50
  Без запуску електронного квитка аргументовано підняти ціну на проїзд неможливо.

  Голова ради Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури Володимир Наумов заявив, що підвищення тарифів на проїзд у Києві з 14 липня не може мати економічного обґрунтування у зв'язку з відсутністю об'єктивних статистичних даних пасажиропотоку.

  На сьогодні пасажиропотік у Києві в основній масі перебуває в тіні, зазначив голова ради Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури в коментарі УНІАН.

  "Таким чином, стовідсотково правильного економічного обґрунтування підвищення тарифів не може бути апріорі. Зараз статистичні дані пасажиропотоку занижені в два рази", – повідомив Наумов.

  За його словами, без запуску електронного квитка аргументовано підняти ціну на проїзд неможливо.

  "Для того, щоб аргументовано підняти ціну на проїзд у громадському транспорті, необхідно виконати закон про електронний квиток. Тобто зробити повністю електронний облік пасажиропотоку, у тому числі і пільгових верств населення", – резюмував голова ради Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.

  Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що рішення щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті економічно обґрунтоване.

  Теги : Київ КМДА громадський транспорт електронний квиток київський метрополітен
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів