Підприємці та власники фінустанов об'єдналися, аби відстоювати свої інтереси перед владою

  19 Квiтня, 2018 15:23
  Основна мета об'єднання – постійний діалог з з органами державної влади.

  Учасники вітчизняного фінансового ринку об'єдналися, аби активізувати публічні обговорення Комплексної стратегії розвитку фінансового ринку.

  У четвер, 19 квітня, 16 фінансових асоціацій підписали відповідний меморандум про співпрацю, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Як розповіла у коментарі виданню генеральний директор асоціації "Об'єднання фінансових установ" Вікторія Волковська, підприємці та власники фінансових установ не згодні з деякими законодавчими ініціативами.

  "Ми втомилися від негативу, лихоманок і хочемо заробляти. Кожен із нас поодинці намагався відстояти свої інтереси перед владою, звертався до Верховної Ради, комітетів і так далі, тому ми вирішили об'єднатись", – сказала Вікторія Волковська.

  За її словами, основна мета об'єднання – це постійний діалог з депутами.

  "Зараз виконується комплексна програма розвитку фінансового сектору 2020. Туди вносяться зміни. Ми вважаємо, що не можна приймати закони про фінансовий ринок без нашої участі. Основна мета нашого об'єднання – це постійний діалог з депутами, які приймають закони, що регулюють нашу діяльність", – підкреслила Волковська.

  У свою чергу член Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг Олександр Залєтов зазначив, що не банківські установи у минулому році заплатили сукупний податок, що складає 76% від податків, сплачених банками. Він також додав, що об'єднання учасників фінансового ринку зможе покращити цей відсоток.

  Нагадаємо, підвищення Національним банком України облікової ставки до 17% і різке зростання інвестицій нерезидентів в облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) Міністерства фінансів, яке послідувало за цим, може зумовити послаблення курсу гривні в кінці квітня.

  Теги : Верховна Рада підприємці фінустанови
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів