Перший український електробус презентували у Львові

  10 Листопада, 2015 17:25
  Машина має напрочуд економні характеристики.
  Фото з відкритих джерел

  У Львові презентували перший в Україні електробус. Транспортний засіб зібрали на львівському концерні "Електрон". Коштує він 9 млн грн.

  Про це повідомляють міські ЗМІ.

  Електробус використовуватиме лише електроенергію. Він може перевозити до 100 пасажирів, розвиває швидкість до 70 км/год. За день може проїжджати без підзарядки 200 км.

  Він обладнаний для людей з особливими потребами спеціальними пандусами, ременями безпеки. В ньому є кондиціонери та опалення.

  Електробус може підзарядитися швидкою зарядкою з високим струмом 380 вольт за 15-20 хв. Споживання електроенергії у цієї машини на день в 10 разів дешевше від споживання пального традиційним автобусом.

  Вже на наступному тижні електробус виїде на вулиці Львова. Після тестування його запустять у рейс.

  На презентації електробуса присутні були міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, міський голова Львова Андрій Садовий та президент концерну "Електрон" Юрій Бубес.

  Садовий зазначив, що, окрім електробуса, цього року концерн зібрав три тролейбуси та шість автобусів. Окрім того, зараз збирають сім трамваїв.

  У 2016-18 роках Львів планує закупити 600 нових автобусів, тролейбусів та трамваїв.

  За словами міністра інфраструктури Пивоварського, цього року держава створила програму на 100 млн грн з підтримки будівництва трамваїв.

  Теги : львів андрій садовий львівські новини електробус
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів