Перевибори одного нардепа обійдуться в 3 млн грн

  2 Червня, 2015 18:14
  Депутата обиратимуть в одномандатному виборчому окрузі №205 у Чернігові.

  Центральна виборча комісія затвердила кошторис видатків у розмірі 2 932 000 грн для підготовки та проведення проміжних виборів депутата Верховної Ради в окрузі №205 (Чернігів), йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

  Зокрема, на фінансування заходів, які здійснюватиме Центрвиборчком, передбачено 617 300 грн; для окружної виборчої комісії, включно з видатками відповідних дільничних виборчих комісій, – 2 314 700 грн.

  Ці кошти використовуватимуться для оплати праці членів виборчих комісій та залучених фахівців, нарахування заробітної плати, передвиборної агітації (оплата за трансляцію, публікацію передвиборної агітації, виготовлення інформаційних плакатів для кандидатів у депутати), оплати послуг ЗМІ, виготовлення виборчої документації, оплати послуг зв’язку, транспортних послуг окружної та дільничної виборчих комісій.

  Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори депутата Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №205 у Чернігові на 26 липня.

  Вибори призначені у зв’язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Валерія Куліча, обраного в окрузі. 31 березня він був призначений головою Чернігівської облдержадміністрації.

  Теги : передвиборча кампанія народний депутат перевибори виборчий округ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів