Переселенцям Сумської області виплатили 50 млн грн допомоги

  15 Серпня, 2015 10:24
  У Сумській області з початку року переселенцям виплачено майже 50 млн грн державної адресної допомоги.

  "На сьогодні за призначенням щомісячної адресної грошової допомоги для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг до органів соцзахисту звернулися 10 тисяч 668 сімей переселенців. Виплати призначено 10 тис. 430 сім’ям. Протягом 2015 року переселенці отримали 49,8 млн грн. Заборгованість відсутня", – повідомила заступник директора департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА Людмила Мусіяка.

  Вона нагадала, що для призначення грошової допомоги представник сім’ї має звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) з відповідною заявою, пред’явити паспорт громадянина чи інший документ, що посвідчує особу, та надати копію свідоцтва про народження дітей, свідоцтва про одруження (за потреби); довідки всіх членів сім`ї про взяття на облік осіб, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО; письмову згоду (довільної форми) від інших членів родини про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім`ї.

  нагадаємо, на сьогодняшній день розмір виплат для непрацездатних осіб (пенсіонерів, дітей) становить 884 грн на одну людину (члена сім’ї); для інвалідів – 949 грн, для працездатних осіб – 442 грн. При цьому загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2,4 тис грн.

  Теги : соцвиплати переселенці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів