Переговори з Росією щодо газу відбудуться 29 червня

  22 Червня, 2015 15:35
  На переговорах планується продовжити дію підписаного раніше договору до весни 2016 року.

  Тристоронні газові переговори у форматі Україна - Росія - Європейський Союз на рівні міністрів відбудуться наступного понеділка, 29 червня.

  Про це під час брифінгу повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

  За його словами, на переговорах планується продовжити дію підписаного раніше протоколу до кінця опалювального сезону 2015-2016 рр. Крім того, на переговорах йтиметься також про обсяги закачування газу до українських газових сховищ для проходження опалювального сезону, а також для забезпечення транзиту російського газу до Європи.

  При цьому міністр зазначив, що Україна готова довести запаси газу в підземних сховищах із нинішніх 11,5 млрд куб. м до 19 млрд куб. м до опалювального сезону, якщо ціна газу буде меншою ніж 200 дол. за 1000 куб. м й у разі підтримки від Єврокомісії та МВФ.

  Нагадаємо, 2 червня у Брюсселі відбулися тристоронні експертні консультації на високому рівні у форматі Україна - ЄС - РФ, під час яких обговорювалися питання постачання газу із Росії в Україну після завершення терміну дії так званого "зимового пакета". У ході консультацій було домовлено, що наступна зустріч у форматі Україна - РФ - ЄС на рівні міністрів відбудеться до кінця червня.

  Теги : Росія газ демчишин переговори ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів