Пашинський не хоче віддавати Glusco Energy мережу АЗС "Роснафти"

  18 Лютого, 2016 16:19
  Швейцарська компанія стала об'єктом уваги нардепа після подачі заявки на придбання бізнесу "Роснафти" в Україні.

  На сайті Верховної Ради з'явилася інформація про депутатські запити до голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва та міністра закордонних справ України Павла Климкіна щодо перевірки бенефіціарів компанії Glusco Energy S.A. на предмет зв'язків з російським ВАТ "НК Роснафта".

  Ініційовано запити народним депутатом Тетяною Чорновол (фракція "Народний фронт"). Чорновол відносять до групи Сергія Пашинського, раніше причетного до незаконної реалізації заарештованих нафтопродуктів Сергія Курченка.

  В "Глуско Енерджі Україна" заявили про готовність до будь-яких перевірок.

  За словами представника компанії, після відхилення Антимонопольним комітетом заявки на придбання мережі АЗС "Роснафти" в Україні, яка була подана на початку січня, Glusco Energy S.A. звернулася до АМКУ повторно, надавши максимально широкий пакет документів.

  Зокрема, йдеться про довідки з найбільших європейських банків ING і BNP Paribas про бенефіціарів рахунків Proton Energy Group S.A. і Glusco Energy S.A. в цих установах.

  Раніше повідомлялося про напади на АЗС "ТНК" і Formula в Києві, організовані активістами на чолі з Тетяною Чорновол. Атаки почалися після повідомлення про продаж Glusco мережі АЗС "Роснафти".

  Теги : Тетяна Чорновол сергій пашинський роснафта Glusco Energy
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів