Ощадбанк конфіскує у Курченка 10 тис. тонн бензину

  26 Вересня, 2016 17:09
  Київський суд озволив "Ощадбанку" примусово стягнути з пов’язаного з Курченком офшору заставу для погашення заборгованості.

  Дніпровський райсуд Києва дозволив "Ощадбанку" примусово стягнути з пов’язаного з Курченком офшору Ksandro Enterprise LTD (Віргінські острови – ред.) заставу для погашення заборгованості в сумі 8,4 млн доларів.

  Про це йдеться в ухвалі суду від 8 вересня, повідомляють "Українські новини".

  При цьому зазначається, що ще 28 січня 2015 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України вирішив стягнути заставу за договором, укладеним між "Ощадбанком" і Ksandro Enterprise: 10,555 тис. тонн бензину А-95 вартістю 10,4 млн доларів і 2,33 тис. тонн дизпалива, вартістю 2,1 млн доларів.

  Наголошується: стягнення застави знадобилося для погашення заборгованості підконтрольного Курченкові "Брокбізнесбанку" перед "Ощадбанком", яка станом на 15 серпня 2014 року становила 8,378 млн доларів та знаходилась на зберіганні в ДП "Феодосійське підприємство з забезпечення нафтопродуктами" в Криму.

  Підкреслимо: арбітражний суд дозволив "Ощадбанку" стягнути цю заставу шляхом продажу.

  Нагадаємо, згідно з даними ГПУ, Курченко у 2012-2014 роках організував придбання нафтопродуктів на світовому ринку від імені низки офшорних компаній, серед яких – Ksandro Enterprise.

  Теги : Крим Курченко Ощадбанк брокбізнесбанк торгово-промислова палата
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів