Опубліковані умови приватизації ОПЗ

  3 Червня, 2016 15:00
  Стартова ціна Одеського припортового заводу складе 523 млн доларів.

  Кабмін опублікував умови приватизації 99,6% акцій одного з найбільших виробників хімічної продукції України – Одеського припортового заводу, початкова ціна якого становить 13,175 млрд грн (близько 523 млн дол.).

  Відповідне розпорядження №386 опубліковано в офіційному виданні уряду "Урядовий кур'єр", у зв'язку з чим воно набуло чинності.

  Зазначається: в аукціоні можуть взяти участь не менше 2 покупців, один з яких повинен бути нерезидентом. У разі подання інвесторами менше двох заявок або відсутності заявок від нерезидентів, конкурс буде припинений.

  Крім того, згідно з умовами конкурсу, покупець повинен буде зберегти профіль діяльності заводу, своєчасно сплачувати до бюджету податки та збори, митні платежі. Також інвестор повинен буде до 1 квітня 2017 року розробити програму впровадження прогресивних технологій у виробництво хімічної продукції на заводі, яку зобов'язаний буде реалізувати до 2021 року.

  Разом з тим, передбачається, що покупець протягом 3 місяців після продажу направить до держбюджету дивіденди з пакету акцій заводу за 2015 рік і частину 2016 року, поки держава володіла заводом, згідно з нормативом, затвердженого Кабінетом міністрів.

  Теги : приватизація Кабмін ОПЗ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів