Омелян планує запросити в Україну залізничних перевізників з Польщі

  8 Вересня, 2016 23:03
  Іноземні компанії можуть показати українцям, яку якість обслуговування потрібно вимагати.

  Міністр інфраструктури Володимир Омелян планує залучити польські компанії на український ринок залізничних перевезень, повідомляє Центр транспортних стратегій.

  Залученням польських компаній Омелян хоче показати громадянам відмінності між перевізниками, щоб українці змогли вимагати більшого від українського оператора.

  "Сьогодні у мене були зустріч з польською делегацією і з делегацією з Сінгапуру. Що стосується польського напрямку, ми сподіваємося провести в жовтні розширені консультації в форматі робочої групи. Питання комплексні: будівництво доріг, автодорога транс'європейська Via Carpathia, питання спільної роботи залізниць. Я звернувся з можливістю заходу польських пасажирських залізничних операторів до нас, щоб ми бачили різницю між роботою української та польської залізниць, щоб українські громадяни могли вимагати більшого і хотіти кращого", - заявив міністр.

  Зазначимо, що через неприйняття законопроекту про залізничний транспорт не врегульоване питання роботи приватних перевізників в Україні.

  Теги : Польща залізниця Мінінфраструктури Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів