"Одеський авіазавод" будуватиме літаки разом з американцями та чехами

  7 Серпня, 2018 12:43
  Також підприємства домовились про створення міжнародного Регіонального Сервісного Центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів.

  ДП "Одеський авіаційний завод", що входить до складу "Укроборонпрому", разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні.

  Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

  Також підприємства домовились про створення міжнародного Регіонального Сервісного Центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження ряду процедур і процесів у контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.

  "Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему", – заявив Олександр Пащенко, заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" з авіабудування.

  У державному концерні нагадують, що під час міжнародного авіасалону Farnborough Airshow-2018 відбулось підписання Генеральної угоди між ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та Aviall Services, Inc., підрозділом компанії Boeing.

  Ця угода дозволяє налагодити тісну взаємодію у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

  Нагадаємо, раніше командувач Повітряних сил генерал-полковник Сергій Дроздов заявляв, що повітряні сили Збройних сил України у 2018 році поповняться майже 30 відремонтованими і модернізованими літаками

  Теги : Чехія США завод Укроборонпром авіація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів