Одеський аеропорт повернули у власність міста

  19 Жовтня, 2016 18:07
  Інвестор не виконав взяті на себе зобов'язання щодо будівництва нового терміналу.

  Міська влада Одеси розірвала договір щодо Одеського аеропорту і намагатиметься отримати контроль над новим терміналом, пише видання Думская.

  Депутати проголосували за вихід зі складу спільного ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса".

  Таке рішення міськрада ініціювала у зв'язку з невиконанням інвестором своїх зобов'язань з добудови та здачі в експлуатацію нового терміналу аеропорту. Він мав бути готовий до 30 вересня цього року.

  Представники юридичного департаменту міськради зазначають, що місту належить тривалий юридичний і, можливо, судовий процес у зв'язку з цим рішенням, але це єдиний спосіб вплинути на інвестора.

  Нагадаємо, в 2011 році для ремонту аеропорту було створено ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", яке на 25% належить місту. Другим учасником СП стала компанія Odessa Airport Development Ltd., за яким, вважається, стоять місцеві бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Грановський.

  Після створення СП міськрада передала від комунального підприємства приватної компанії кілька ділянок землі навколо аеропорту (близько 100 га) під виглядом реконструкції аеропорту та будівництва нової злітно-посадкової служби.

  Теги : аеропорт Одеса
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів