Одеська ОДА зробила заяву стосовно обвинувачень компанії Allseeds

  13 Березня, 2016 18:33
  Одеська обладміністрація опублікувала офіційну заяву стосовно надання дозволу на розроблення проекту

  Прес-служба Одеської обласної адміністрації надала офіційний коментар стосовно ситуації, що склалася та відповіла на звинувачення компанії Allseeds.

  "Нещодавно до Одеської обласної державної адміністрації звернулося ТОВ "Олсідз Блек Сі" щодо сприяння у вирішенні спірного питання щодо проекту будівництва причалів в порту "Южний". Суть земельного спору полягала в тому, що для розробки проекту будівництва причалу компанії ТОВ "Олсідз Блек Сі" необхідно було пройти через землі іншої приватної компанії на шляху до морської акваторії. У своїх зверненнях ТОВ "Олсідз Блек Сі" не надало договорів сервітуту, укладених із суміжними землекористувачами та узгоджену відповідну проектну документацію", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що зі свого боку Одеська ОДА не видала ТОВ "Олсідз Блек Сі" дозвільної документації на розробку земельних ділянок, але в перебігу декількох місяців брала участь в переговорах між двома приватними рівноправними інвесторами з метою знаходження компромісу і досягнення "оптимального коридору" для ТОВ "Олсідз Блек Сі", щоб вони почали реалізацію свого проекту.

  За даними прес-служби ОДА, такої угоди між сторонами не було досягнуто, оскільки ТОВ "Олсідз Блек Сі" не були виконані норми, передбачені законодавством України.

  Як заявив виконуючий обов'язки заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Боровик, при розгляді було встановлено, що земельні ділянки перебувають на праві власності в інших осіб та щільно розташовані одна до одної - так, що унеможливлює використання земельної ділянки, яку бажає отримати в оренду Allseeds.

  Теги : саша боровик одеська ода Allseeds Олсідз порт Южний
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів