Обмежили рух фур по українських дорогах

  2 Листопада, 2015 13:07
  На дорогах загального користування – з навантаженням більше 11 т на вісь, на дорогах місцевого значення – більше 7 т на вісь.

  На українських дорогах обмежили рух дуже великих вантажівок – вагою понад 40 т.

  Про це йдеться в постанові Кабміну № 869 від 21 жовтня 2015 року, повідомляє Міністерство інфраструктури.

  Обмежується рух фур вагою понад 40 т, або більше 11 т на вісь (для контейнеровозів – понад 46 т) на автомобільних дорогах загального користування.

  Обмежуєтсья також рух дорогами загального користування місцевого значення для вантажівок фактичною масою понад 24 т (або більше 7 т на вісь).

  "Укравтодор" та Служби автомобільних доріг в усіх областях вже найближчим часом оприлюднять інформацію про нові обмеження на офіційних сайтах відомств та встановлять відповідні дорожні знаки.

  За словами посадовців Мінінфраструктури, недобросовісні перевізники руйнують й без того погані українські дороги.

  Щодо доріг місцевого значення, то вони здатні витримувати тільки транспорт з вагою не більше 7 т на вісь, водночас, ними рухались вантажівки до 24 т. Такого немає у жодній країні світу, підкреслив директор департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг та автотранспорту Роман Хміль.

  "Зараз почнуть діяти жорсткі правила, для ефективного контролю ми суттєво збільшуємо штрафні санкції за порушення, будуємо мережу з 200 пунктів автоматичного контролю ваги авто "на ходу", а також закуповуємо 100 мобільних вагових комплексів", – зазначив Хміль.

  З 2016 року на дорогах запрацює нова інспекція "УкратрансБезпека", яка буде використовувати сучасні засоби відеофіксації та контролю ваги "на ходу".

  За розрахунками експертів, рух транспортних засобів вагою понад 40 т призводить до зменшення міжремонтних термінів з 12-18 до 6-10 років. Відбувається також скорочення строків служби мостів з розрахункових 100 до 30-40 років.

  Теги : дороги фури вантажоперевезення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів