"Нова Пошта" змінює тарифи на основні послуги

  25 Жовтня, 2018 10:49
  Лідер експрес-доставки вперше за останній рік змінює тарифи на основні послуги.

  З 25 жовтня 2018 року "Нова Пошта" змінює кілька тарифів.

  Про це передає Економічна правда.

  Зокрема, на 5 гривень збільшується вартість відправки посилок з відділення до відділення вагою до 30 кг, а також за адресою.

  На 0,5 гривень зростає доплата за 1 кг вантажів вагою понад 30 кг при доставці по Україні. Доставка вантажів по місту і області залишається без змін.

  Як зазначається, щоб утримати якість послуг і продовжувати інвестувати в розвиток мережі, компанії довелося трохи змінити тарифи з урахуванням впливу інфляції і зростання цін на паливо.

  "Ми підвищуємо тарифи лише на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато в нашому бізнесі, виросли на 8 гривень за літр у той же період", – заявив директор "Нова Пошта" Олександр Бульба.

  Він також додав, що для того, щоб зберегти і покращити якість доставки, компанія змушена незначною мірою змінити тарифи.

  Як повідомлялося раніше, компанія "Нова Пошта" планує організувати власний авіамаршрут для доставок зі Сполучених Штатів Америки і навіть обзавестися власними літаками у разі економічної вигоди.

  Теги : тарифи Нова пошта
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів