Норвегія інвестує понад 370 млн євро в будівництво вітроелектростанцій в Україні

  6 Серпня, 2018 09:42
  На першому етапі планується побудувати близько 70 вітрових електроустановок.

  Україна і Норвегія готують до реалізації новий проект в сфері відновлюваної енергетики – спорудження комплексу вітрових електростанцій в Херсонській області.

  Про це повідомили в прес-службі посольства України в Норвегії після зустрічі українського посла В'ячеслава Яцюка з головним виконавчим директором норвезької компанії NBT Юаром Вікеном.

  Відзначається, що на першому етапі реалізації проекту норвезька компанія планує побудувати близько 70 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт. Після введення в експлуатацію комплекс електростанцій буде поставляти електроенергію в об'єднану енергетичну систему "Укренерго". Обсяги електроенергії, які будуть генеруватися вітровими електростанціями, дозволять забезпечувати енергопостачанням не менше 50 тисяч домогосподарств.

  Загальний обсяг іноземних інвестицій, пов'язаних з реалізацією першого етапу проекту, складе більше 370 млн євро. Планується, що до реалізації проекту в якості субпідрядників будуть також залучатися місцеві українські компанії.

  Нагадаємо, повідомлялося, що заробітчани заводять до України в 4 рази більше валюти, ніж іноземні інвестори.

  Теги : інвестиції Україна Норвегія відновлювана енергетика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів