НКРЕКП звинуватила постачальника газу в Києві у незаконних нарахуваннях у квитанціях

  6 Липня, 2018 21:55
  У НКРЕКП повідомили, що держпідприємство "КиївГазЕнерджи" незаконно виставило побутовим споживачам рахунки для компенсації збитків компанії.

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звинуватила держпідприємство "КиївГазЕнерджи" у незаконності виставлення побутовим споживачам рахунків для компенсації збитків в межах суми, стягненої компанією "Нафтогаз".

  Постачальники газу не мають права виставляти побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачені чинним законодавством донарахування, повідомили у прес-службі НКРЕКП.

  "З публічних джерел НКРЕКП, стало відомо, що у червні 2018 року держпідприємства "КиївГазЕнерджи" було висунуто вимогу до побутових споживачів природного газу про необхідність компенсації збитків в межах суми, стягненої компанією "Нафтогаз" з "КиївГазЕнерджи" у зв’язку з несвоєчасними розрахунками в період з 01.07.2015 по 31.12.2015, та розіслано відповідні рахунки споживачам», – йдеться у повідомленні.

  Крім того, у регуляторі закликали постачальників газу утримуватися від незаконних дій, пов’язаних із виставленням побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачувані чинним законодавством донарахування.

  Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів веде переговори з Міжнародним валютним фондом стосовно прийнятної формули ціноутворення на газ для населення.

  Теги : Нафтогаз Київ тарифи на газ НКРЕКП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів