Німеччина дає 50 млн євро кредиту на відновлення Донбасу

  2 Жовтня, 2015 20:32
  Мінінфраструктури України вже знає, на що їх витратить.

  Кредит від Німеччини у 50 млн євро Міністерство інфраструктури України використає на відновлення транспортної інфраструктури Донбасу.

  Про це говорили під час зустрічі заступник міністра інфраструктури Микола Снітко та представники Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини та Посольства Німеччини в Україні, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

  Так, українське відомство має намір придбати дві пересувні тягові підстанції, необхідні для відновлення залізничної інфраструктури на підконтрольних Україні територіях Донбасу.

  Як зазначається, відновлення залізничних шляхів дозволить відвести з регіону рухомий склад та вивезти звідти вантажі, зокрема, вугілля, необхідне для підготовки до зими українських електростанцій.

  Окрім того, українська сторона запропонувала використати частину коштів на відновлення та модернізацію тяги тепловоза серії 2ТЕ116, яку планується використовувати для вивозу вантажів із тимчасово окупованого Донбасу. Учасники заходу домовились, що контроль за використанням коштів повинні здійснювати обидві сторони.

  Теги : кредит Донбас німеччина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів