НБУ спростив грошові перекази за кордон

  1 Березня, 2016 21:48
  Відповідну постанову правління Нацбанку затвердило 29 лютого.

  Національний банк України спростив здійснення переказів за межі України для фізичних осіб-резидентів, повідомляє прес-служба Нацбанку.

  Як зазначається, 29 лютого правління НБУ затвердило постанову "Про внесення змін до Правил здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні".

  Наголошується, що зазначена постанова спрямована на вирішення двох проблем.

  Так, з метою однозначного підходу під час здійснення переказів за межі України чітко окреслено коло осіб, які підпадають під категорію родичів.

  Це поняття охоплюватиме батька, матір, вітчима, мачуху, сина, дочку, пасинка, падчерку, бабу, діда, прабабу, прадіда, внуків, правнуків, брата, сестру (повнорідних і неповнорідних), двоюрідних братів та сестер, тітку, дядька, племінницю, племінника, усиновлювача, усиновленого опікуна чи піклувальника, особу, яка перебуває під опікою або піклуванням, чоловіка, дружину.

  Крім того, Нацбанк пом’якшив вимоги до підтвердних документів, які фізичні особи-резиденти мають подавати під час здійснення переказів за кордон. Відтепер для цього можна надавати до банку підтвердні документи, роздруковані з Інтернету.

  Такий порядок застосовуватиметься до переказів за межі України на різноманітні цілі у сумі, що перевищує 15 тис. грн в еквіваленті. Зокрема, на оплату лікування в медичних закладах іншої держави, транспортування хворих, навчання, придбання літератури й передплатних видань та деякі інші.

  Теги : нбу грошові перекази
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів