НБУ продовжить ліквідовувати банки

  11 Сiчня, 2017 19:30
  Нацбанк протягом 2017 року не зупиниться і ліквідує більше фінустанов.

  Колишній заступник голови Національного банку України Владислав Рашкован заявив, що протягом 2017 року з 95 банків залишиться не більше 75-80.

  Про це економічний експерт написав на своїй сторінці в Facebook.

  За словами Рашкована, частина невеликих банків буде закрита через недокапіталізацію, заморожені банки самоліквідуються, інші об'єднаються. Експерт додає, що в 2017 році відбудеться максимум 5-6 угод злиття банків.

  Рашкован вважає, що частка активів найбільших 20 банків збільшиться до 92-93%, а частка другої групи локальних банків зменшиться до 2-2,5%. При цьому, буде зростати частка іноземних і державних банків – до 82-85%), а локальних і російських - знижуватися.

  Також екс-заступник голови НБУ додає, що нові іноземні банки не прийдуть на український ринок.

  "Середні ставки за кредитами на рік у гривні корпоративним клієнтам до початку осені 2017 року становитимуть 13-15% при очікуваній на кінець 2017 року інфляції на рівні 8-9%. При цьому депозитні ставки в гривні на рік впадуть нижче 10% при зростанні депозитної бази, як фізосіб, так і юросіб", - зазначає експерт.

  Рашкован додав, що націоналізація "ПриватБанку" стимулюватиме міграцію клієнтів в інші банки, такі як: "Ощадбанк", "Ексімбанк", "Укргазбанк", "Райффайзен банк Аваль", "Укрсоцбанк", "Альфа-банк", "Укрсиббанк", "ОТП банк", ПУМБ, "Кредит Агріколь", "Прокредитбанк", "Сітібанк". Також можуть вирости за активами більш дрібні банки: "Восток", "Тас", "МІБ", "Правексбанк".

  Теги : нбу банки Владислав Рашкован
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів