НБУ ліквідує банк, пов’язаний із Думчевим

  11 Лютого, 2016 10:17
  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повністю виплатить кошти 97% вкладників банку.
  Сергій Думчев
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Думчев

  Національний банк України вирішив відкликати банківську ліцензію й ліквідувати ПАТ КБ "Преміум" через порушення банківського законодавства в сфері фінансового моніторингу.

  Про це повідомляється на сайті Нацбанку.

  Як зазначається, факти порушень були встановлені під час позапланової виїзної перевірки банку "Преміум" щодо питань фінансового моніторингу.

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у повному обсязі виплатить кошти 97% вкладників банку "Преміум". Загалом Фонд забезпечить виплати гарантованої суми в розмірі близько 150 млн гривень.

  Банк "Преміум" був заснований у 2007 році. Згідно з його даними, кінцевими бенефіціарами й акціонерами є Леонід Первак, Лариса Смирнова і Павло Погиба.

  ЗМІ пов’язують банк із колишнім кандидатом у мери Києва Сергієм Думчевим та його партнерами. В рамках передвиборної кампанії Думчева вся столиця була обклеєна плакатами з його зображенням. Однак у підсумку Думчев набрав лише 3%.

  Відомо, що Сергій Думчев є членом наглядової ради банку. Понад те, він є братом Лариси Смирнової і представляє її інтереси у наглядовій раді.

  Нагадаємо, раніше Нацбанк вирішив віднести до категорії неплатоспроможних банк "ТК Кредит" через непрозорість структури його власності.

  Теги : банк нбу ліквідація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів