Найбільша японська платіжна система може вийти на український ринок

  6 Листопада, 2018 17:46
  Японська сторона заявила про намір подати до НБУ відповідний пакет документів найближчим часом.

  JCB – найбільша платіжна система Японії і одна з п'яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів та послуг – зацікавлена у виході на український ринок.

  Про це говорили голова НБУ Яків Смолій, його перший заступник Катерина Рожкова, заступник Сергій Холод та профільні директори департаментів центробанку з генеральним менеджером міжнародної платіжної системи JCB Такаші Суецугу, йдеться на офіційній сторінці Національного банку у Facebok.

  Генеральний менеджер міжнародної платіжної системи JCB Такаші Суецугу повідомив про зацікавленість JCB у виході на український ринок та намір подати до регулятора відповідний пакет документів найближчим часом.

  Зі свого боку, Яків Смолій привітав намір JCB працювати в Україні, наголосивши, що Національний банк виступає за конкурентне середовище на платіжному ринку та єдині правила регулювання для всіх учасників.

  Згідно з даними міжнародної платіжної системи JCB, станом на кінець 2017 року власниками карток JCB були 117 мільйонів клієнтів.

  Загальний річний обсяг транзакцій платіжної системи JCB склав 281 млрд доларів. На сьогоднішній день платіжні картки JCB обслуговуються в 190 країнах світу. Емісію платіжних карт JCB здійснює в 23 країнах світу.

  Нагадаємо, раніше перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов заявив, що платіжна система PayPal на хоче починати роботу в Україні.

  Теги : нбу Японія платіжна система катерина рожкова Яків Смолій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів