Насіров виступає за "нульову декларацію"

  6 Травня, 2016 14:29
  Глава ДФС вважає, що "нульова декларація" для всіх громадян, доходи яких перевищують мільйон гривень, виведе бізнес з тіні.
  Роман Насіров
  Роман Насіров

  Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров пропонує ввести "нульову декларацію" для громадян з доходом більш ніж 1 мільйон гривень.

  Про це голова ДФС написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

  За його словами, щоб бізнес повністю вийшов з тіні, потрібно вже цього року запровадити "нульову декларацію".

  Насіров уточнив, що "нульове" декларування передбачатиме розкриття інформації про незаконно нажиті активи в обмін на амністію.

  На переконання глави фіскальної служби, це може стати дієвим інструментом для боротьби з корупцією і детінізації економіки.

  Також він додав, що ДФС показує позитивні результати - з початку року планові показники з надходжень до бюджету перевиконані на 16 млрд гривень. До загального фонду державного бюджету надійшло 157,5 млрд грн. Таке перевиконання свідчить про те, що економіка почала виходити з тіні, особливо це стосується податку на додану вартість.

  Нагадаємо, законопроект про нульову декларацію вносився в Раду у березні цього року. Проект закону зобов'язує всіх повнолітніх громадян надати Держфіскальній службі не тільки свої доходи за рік, а й видатки. Документ передбачає звільнення громадян від юридичної відповідальності за порушення податкового та валютного законодавства у випадку якщо незаконно одержані доходи або майно будуть задекларовані зі сплатою податку. При цьому, згідно із законопроектом, чинний або колишній чиновник, на відміну від інших громадян, зобов'язаний при декларуванні вказати джерела нажитого майна. 

  Теги : податки ДФС тіньові доходи насіров нульова декларація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів