Наглядова рада Укрнафти скликає збори через неплатоспроможність

  25 Травня, 2016 15:19
  Прийнято рішення про підготовку до процедури санації Укрнафти до порушення провадження у справі про банкрутство.

  Наглядова рада ПАТ "Укрнафта" підтвердила наявність ознак неплатоспроможності підприємства та прийняла рішення про скликання загальних зборів акціонерів.

  Таке рішення було прийнято на засіданні наглядової ради компанії, пише "Ліга".

  Наголошується, що наглядова рада підтвердила необхідність вжиття заходів, спрямованих на фінансове оздоровлення і відновлення платоспроможності товариства.

  Зокрема, було прийнято рішення про підготовку до ініціювання процедури санації "Укрнафти" до порушення провадження у справі про банкрутство.

  Також наглядова рада доручила голові правління Марку Роллінзу провести переговори з фіскальною службою і отримати позицію податківців про варіанти погашення податкового боргу товариства, зокрема, реструктуризації боргу в рамках процедури санації.

  Окрім того, рада доручила голові правління надати повну інформацію щодо операцій з продажу сирої нафти і проведення попередніх оплат за нафтопродукти в минулому році, за якими аудитор не зміг отримати достатніх і прийнятних аудиторських доказів.

  Загальні збори акціонерів призначено на 7 липня 2016 року.

  За даними фінансової звітності, збиток "Укрнафти" торік становив більше 5,4 млрд грн, порівняно з 1,2 млрд прибутку за підсумками 2014 року. У першому кварталі цього року ПАТ отримав чистий збиток у розмірі 510 млн грн проти 1,95 млрд грн чистого прибутку за аналогічний період минулого року. За даними Нафтогазу, податковий борг "Укрнафти" на 1 травня становив 11 млрд грн.

  Теги : Нафтогаз укрнафта наглядова рада збори неплатоспроможність санація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів