"Нафтогаз" засекретив прізвища осіб, які отримали премію на $45 млн

  4 Липня, 2018 14:56
  У "Нафтогазі" заявили, що оприлюднення списку премійованих осіб за перемогу над "Газпромом" суперечитиме політиці конфіденційності.

  В НАК "Нафтогаз України" відмовились називати прізвища співробітників компанії, серед яких була розподілена премія в розмірі 45 млн доларів за перемогу в Стокгольмському арбітражному суді над російським "Газпромом".

  Про це йдеться у відповіді НАК на інформаційний запит Українських Новин, за якою, "до переліку співробітників компанії, які отримали премію, включено 41 особу, які прямо чи опосередковано внесли значний вклад у досягнення цього результату – перелік не обмежується топ-менеджментом компанії, а сума премії залежить від особистого вкладу кожного працівника".

  Разом з тим, зауважується: на уточнююче запитання про конкретний список одержувачів зазначеної премії – "З розмірами премій по кожному окремому премійованому" – у  "Нафтогазі" відповідати відмовились, зазначивши, що "запитувана інформація відноситься до персональних даних і є конфіденційною".

  Як відомо, премії керівництву НАК "Нафтогаз України" були виплачені за наразі призупинене рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з російським "Газпромом".

  Попри ще не остаточну перемогу над "Газпромом" головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко вважає, що рішення про мільйонні премії працівникам компанії було "зваженим, вчасним і обґрунтованим".

  Теги : Нафтогаз Газпром
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів