Нафтогаз вимагає від Фірташа предоплату за газ

  29 Травня, 2015 16:35
  У Group DF же скаржаться на складне фінансове становище підприємств.

  Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" готова відновити постачання газу підприємствам групи Ostchem черкаському ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот" у разі 100% передоплати.

  Про це  повідомила прес-служба компанії.

  Наприкінці квітня цього року газ цих підприємств був арештований за рішенням суду через борг за газ, поставлений ДК "Газ України" та "Нафтогазом" з 2009 року. Загалом борг, за яким уже є рішення суду або триває розгляд, становить близько 2,39 млрд грн.

  Підприємства відмовляються сплатити борг навіть попри рішення суду й продовжують судитися з "Нафтогазом" та "Газом України" для відтермінування оплати. Від початку 2014 року відбулося близько 150 судових засідань різних інстанцій, на яких представники Group DF вимагали відтермінувати виконання рішень судів щодо оплати на термін від 3 до 10 років, зважаючи на їхнє складне фінансове становище.

  Голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв зазначив, що борг цих компаній не погашався упродовж 3-6 років, хоч вони продовжували активно працювати, заробляти й витрачати кошти.

  Заборгованість ПАТ «Азот» та ПАТ «Рівнеазот» за поставлений газ, млрд грн

  Як повідомлялося, учора Group DF оголосила про зупинку двох підприємств Ostchem – черкаського ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот" через тиск з боку депутатів "Народного фронту" та їхніх представників у владі.

  Теги : Нафтогаз Фірташ ostchem Group DF
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів