"Нафтогаз" та компанії Фірташа підписали мирову щодо газового боргу

  24 Вересня, 2015 21:57
  "Нафтогаз" уже отримав сьогодні перший платіж та розблокував постачання газу підприємствам групи Ostchem.
  Фото з відкритих джерел

  НАК "Нафтогаз України" та група компаній Ostchem погодили графік погашення заборгованості, підписавши мирові угоди за відповідними судовими рішеннями.

  Як повідомляє прес-служба "Нафтогазу", компанії-виробники мінеральних добрив "Азот" та "Рівнеазот" мають погасити всю заборгованість на загальну суму 2,96 млрд гривень до кінця січня 2016 року.

  У повідомленні зазначається, що сьогодні "Нафтогаз" уже отримав перший платіж у сумі 385 млн грн. Після цього було розблоковане постачання газу хімічним підприємствам групи Ostchem.

   Угоду прокоментував і голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв, заявивши, що "схвалює конструктивну позицію Ostchem із врегулювання заборгованості". За його словами, "ця угода дозволить зменшити дебіторську заборгованість групи перед "Нафтогазом" і "Газом України". "Нафтогаз" же отримає кошти для закупівлі газу в зимовий період. Також збережуться робочі місця в хімічній галузі та відновиться виробництво міндобрив для аграріїв.

  Нагадаємо, 28 травня два заводи Фірташа черкаський "Азот" і "Рівнеазот" припинили роботу через "переслідування з політичних мотивів і тиску на бізнес". Тоді під загрозою зриву опинилась осіння посівна, а без роботи могли залишитись багато тисяч людей.

  Теги : Нафтогаз газ Фірташ рівнеазот ostchem борг Завод "Азот"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів