Нафтогаз припинив закупівлю російського газу

  1 Липня, 2015 08:29
  При цьому транзит газу для європейських клієнтів "Газпрому" здійснюватиметься в повному обсязі.
  Фото: naftogaz.com

  НАК "Нафтогаз України" відсьогодні призупиняє закупівлю газу у ВАТ "Газпром", оскільки умови подальшого постачання російського газу до України не були узгоджені під час тристоронніх переговорів у Відні.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

  При цьому транспортування газу до Європи територією України здійснюватиметься в повному обсязі згідно з контрактними умовами.

  У заяві наголошується, що важливою умовою відновлення закупівлі газу у Росії є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між "Нафтогазом" та "Газпромом" на термін принаймні до завершення I кварталу 2016 року. Домовленості мають бути викладені і закріплені у такий спосіб, щоб кожна зі сторін була впевнена у їх виконанні.

  Також зазначається, що питання остаточних розрахунків між "Нафтогазом" і "Газпромом" вирішуватиметься в ході арбітражного розгляду щодо контракту на постачання газу в Арбітражному інституті Стокгольма.

  Нагадаємо, 30 червня закінчився термін дії додаткової угоди між "Нафтогазом" та "Газпромом", а тристоронні перемовини щодо газових питань між Україною, Росією та Європейським союзом виявилися безрезультатними.

  Теги : Нафтогаз Газпром газ газові переговори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів