"Нафтогаз" не платитиме "Газпрому" за газ для Донбасу

  19 Серпня, 2016 08:52
  Українська компанія не має можливості перевірити достовірність інформації щодо спожитих обсягів.

  Компанія "Нафтогаз України" відмовила російській компанії "Газпром" щодо вимоги сплатити вартість 1,2 млрд кубометрів газу, який, як стверджує російська сторона, перегнали на Донбас за перше півріччя 2016 року.

  Про це заявив керівник "Нафтогазу" Андрій Коболєв в ефірі "5 каналу".

  Коболєв пояснює таку позицію "Нафтогазу" насамперед відсутністю достовірної інформації щодо обсягу газу, експортованого на Донбас. Також немає можливості перевірити інформацію, надану "Газпромом".

  "Ми платити не будемо. Ми не знаємо, скільки цього газу і кому було поставлено на непідконтрольну (Києвом – ред.) територію Донбасу", – зазначив очільник  "Нафтогазу України".

  Окрім того, наголошує Коболєв, "Газпром" відмовляється підписувати додаткову угоду до контракту купівлі-продажу газу, яка є звичною складовою документації з 2014 року. Без зазначеного документу "Нафтогаз" не має наміру купувати російський газ, а несподівану відмову "Газпрому" розглядає як "недружню і некомерційну політику".

  Нагадаємо, з червня 2014-го у Стокгольмському арбітражі триває розгляд позовів "Газпрому" і "Нафтогазу". Сторони звинувачують одна одну у порушенні контрактів на постачання газу з Росії в Україну і транзит газу територією України.

  Теги : Нафтогаз Газпром Донбас Андрій Коболєв газові переговори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів