"Нафтогаз" наближається по дохідності до "Газпрому" за рахунок "кишень українців" – політолог

  17 Травня, 2018 13:04
  Петро Олещук вважає, що в Україні компанії з транспортування газу робляться штучно збитковими.

  Політолог Петро Олещук прокоментував запитання журналіста, чи потрібно виконувати вимоги західних партнерів для отримання фінансової допомоги, зазначивши, що Україна само по собі є джерелом немалих ресурсів.

  В Україні газова сфера, яка є прибутковою, залишається абсолютно непрозорою, заявив Олещук в ефірі одного з телеканалів.

  "Тут варто згадати, що за своєю дохідністю компанія "Нафтогаз" останнім часом наближається по дохідності до компанії "Газпром".  Причому, на відміну від "Газпрому", збирає ці гроші з самих українських громадян", – підкреслив політолог.

  За його словами, в Україні створюється така ситуація, коли, наприклад, компанії з транспортування газу робляться штучно збитковими.

  "Тобто очевидно, що нам в першу чергу треба думати, як мобілізувати внутрішньо українські ресурси, а потім вже ставити питання про те, як їх ефективно використовувати", – додав Олещук.

  Нагадаємо, народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про створення депутатської робочої групи для з’ясування питання, як НАК "Нафтогаз України" витрачає гроші українців.

  Теги : Нафтогаз МВФ фінансова допомога нафтогазвидобування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів