Нафтогаз хоче продовжити закупівлю російського газу

  30 Березня, 2015 12:03
  НАК "Нафтогаз України", за пропозицією Єврокомісії, просить ВАТ "Газпром" продовжити дію "зимового пакету" іще на рік.

  НАК "Нафтогаз України" підтримав пропозицію Єврокомісії щодо продовження до кінця наступного осінньо-зимового періоду дії угоди так званого "зимового пакету" про постачання російського газу в Україну. Відповідне повідомлення розміщене на сайті компанії.

  Угода між українською, російською сторонами та Єврокомісією була досягнута у ході тристоронніх перемовин у Брюсселі 31 жовтня 2014 року.

  "На підтримку цієї пропозиції та з метою забезпечення співробітництва між компаніями, Нафтогаз направив ВАТ "Газпром" листа, де запропонував розглянути можливість продовження дії "зимового пакету", - йдеться у повідомленні.

  Також у "Нафтогазі" повідомили, що за пропозицією Єврокомісії, готові взяти участь у тристоронній зустрічі у Брюсселі в середині квітня.

  Зазначимо, що раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявляв, що з 1 квітня Україна призупиняє закупівлю російського газу, оскільки закінчується дія "зимового пакету", за умовами якого Україна здійснювала імпорт газу з Росії в період з 1 листопада 2014 року.

  Теги : Нафтогаз Газпром зимовий пакет
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів