"Нафтогаз" хоче допомогти "Укрнафті" у стягненні боргів споживачів

  20 Сiчня, 2016 18:47
  Заборгованість перед "Укрнафтою" - на 8 млрд більше, ніж сама "Укрнафта" винна державі.

  "Нафтогаз України" заявляє, що хоче допомогти "Укрнафті" у стягненні заборгованості для подальших розрахунків з бюджетом.

  Ініціатива спрямована на виконання доручення прем'єр-міністра Арсенія Яценюка №1597/0/1-16 від 18 січня, повідомляється у листі "Нафтогазу" на адресу керівництва "Укрнафти".

  "Укрнафті" пропонується надати перелік своїх боржників із зазначенням повної інформації про суми, терміни, причини виникнення заборгованості, а також інформацію про заходи, які приймалися для стягнення коштів.

  Згідно з документом, заборгованість "Укрнафти" перед державним бюджетом по сплаті податків і зборів складає 10,2 млрд грн. При цьому заборгованість перед "Укрнафтою" перевищує 18 млрд грн.

  В уряді розглядають різні варіанти вирішення питання податкового боргу "Укрнафти". Одним з них є реалізація непрофільних активів за результатами судових позовів, ключовим з яких є мережа з понад 500 АЗС (зараз перебуває у податковій заставі).

  Можливим варіантом є реструктуризація заборгованості за судовими рішеннями, проте в цілому вирішення питання ускладнюється зниженням цін на нафту.

  Теги : Нафтогаз борги укрнафта заборгованість
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів