Над "Укроборонпромом" два місяці відсутній фінансовий контроль

  11 Червня, 2019 15:24
  З березня наглядова рада концерну працює у неповному складі.

  У двох із чотирьох членів наглядової ради державного концерну "Укроборонпром" у березні 2019 року закінчилися повноваження.

  Про це інформує Економічна правда.

  Згідно з копією листа з концерну, у березні сплинули повноваження призначених за квотою Порошенка генерал-лейтенанта запасу Ярослава Скалька та голови Державної служби фінансового моніторингу Ігоря Черкаського.

  У січні 2018 року членом наглядової ради призначили ректора КПІ Михайла Згуровського, який і очолив раду. Тоді ж Кабмін призначив до ради екс-директора Агентства перспективних оборонних проектів Пентагону Ентоні Тетера, хоч має право делегувати двох членів.

  Загалом строк повноважень членів наглядової ради становить п’ять років.

  Наразі в наглядовій раді концерну із п'яти членів повноваження мають лише два. Серед основних функцій ради – стратегічний і фінансовий контроль діяльності "Укроборонпрому", затвердження звітів, ініціювання перевірок, ревізій та аудиту тощо.

  НагадаємоМіноборони у 2019 році не укладало контракти на виготовлення танків БМ "Оплот" через російські деталі у складі бойової машини, які досі не вдалося замінити на українські чи іноземні аналоги.

  Теги : Порошенко Укроборонпром аудит наглядова рада Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів