Нацбанк увів фінансові санкції у зв'язку зі "списком Савченко"

  22 Квiтня, 2016 13:25
  Банки мають звітувати про рахунки фігурантів списку.

  Національний банк забезпечив застосування фінансових санкцій до осіб, які мають відношення до протиправних дій щодо українців Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

  Про це йдеться у відповідній постанові НБУ, повідомляють ЗМІ.

  Як зазначається, відтепер банки в триденний термін мають надати відомості про наявність рахунків чи залишки коштів на них 84 фізосіб зі списку, затвердженого Радою Нацбезпеки та оборони.

  Як відомо, наприкінці березня Україна запровадила санкції проти осіб, які причетні до протиправних дій щодо українців, незаконно засуджених в РФ.

  У списку фігурують 84 людини, в тому числі глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, керівник Головного слідчого управління СК Олександр Щукін, директор ФСБ РФ Олександр Бортніков, заступник генпрокурора Росії Віктор Гринь, "кримський прокурор" Наталія Поклонська, судді, слідчі та решта прокурорів. Водночас, в списку немає російського президента Володимира Путіна.

  Санкції передбачають заборону на в'їзд в Україну, замороження активів, заборону на виведення коштів з України, призупинення фінансових операцій.

  Теги : РФ нбу список савченко фінансові санкції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів