На ТЕС Ахметова вже готуються до глобального знеструмлення

  23 Квiтня, 2015 14:16
  Бурштинську ТЕС у Західній Україні повернуть в українську енергосистему, щоб запобігти можливому блекауту у зимовий період.

  Україна планує від'єднати три блоки Бурштинської ТЕС (власник - ДТЕК Ріната Ахметова) від європейської енергосистеми ENTSO-E, щоб покрити дефіцит потужності в енергосистемі України.

  Про це повідомила прес-служба "Укренерго".

  Це питання 13 квітня керівництво компанії обговорювало з польським енергетичним оператором PSE. Поляки погодились на переконфігурацію "Бурштинського острова".

  Також на зустрічі обговорювали питання організації аварійної допомоги для високовольтної лінії "Добротвірська ТЕС - Замость" і надання взаємної аварійної допомоги в разі блекауту (глобального знеструмлення).

  Бурштинська ТЕС має 12 блоків, з 2002 року вона відокремлена від об'єднаної енергосистеми України і працює у складі т.зв. "Бурштинського острова" - паралельно з європейською системою ENTSO-E.

  Ця ТЕС працює на вугіллі газової групи, який видобувають у Західному Донбасі і у Львівсько-Волинському вугільному басейні. Більшість українських ТЕС працює на антрациті, якого не вистачає через окупацію Східного Донбасу.

  Теги : антрацит ДТЕК Рінат Ахметов бурштинська тес блекаут
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів