На нарахування пені для теплокомуненерго ввели мораторій

  7 Липня, 2016 15:40
  Мораторій допоможе вийти з критичної ситуації щодо підготовки підприємств водо- і теплопостачання до опалювального сезону.

  Верховна Рада підтримала ведення мораторію на нарахування і стягнення пені, штрафу та інших фінансових санкцій на підприємства теплопостачання в разі, якщо держава матиме заборгованість щодо різниці в тарифах і борг бюджетних установ за теплову енергію.

  За відповідний проект закону у другому читанні проголосували 253 нардепів.

  Зазначається, що ухвалення мораторію є тимчасовим заходом. Він діятиме до осені цього року. Очікується, що це допоможе вийти з критичної ситуації щодо підготовки підприємств водо- і теплопостачання до опалювального сезону.

  Новий законопроект про реструктуризацію заборгованості, над яким зараз працює уряд, буде готовий до 1 вересня.

  Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила цей законопроект у першому читанні наприкінці листопада минулого року. Тоді зазначалось, що держава несвоєчасно виплачує компаніям, які займаються генерацією та постачанням теплової енергії, а також водопостачанням, компенсацію з бюджету різниці між затвердженими тарифами та витратами на надання послуг. Загальна сума заборгованості перевищує 5 млрд грн.

  Підприємства не мають змоги вчасно розрахуватися за спожиті газ та електроенергію, в результаті чого їм нараховують штрафи та пеню.

  Теги : Верховна Рада мораторій державні підприємства штрафи теплокомуненерго пеня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів