Комбінат Фірташа на Луганщині може запрацювати з червня

  10 Травня, 2016 11:48
  Доручення розглянути питання запуску ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот"дав новий глава Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

  Новий губернатор Луганщини Юрій Гарбуз доручив розглянути можливість запуску виробника аміаку і азотних добрив ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" з 1 червня.

  Про це йшлося під час першої наради нового глави області, повідомляє прес-центр Луганської військово-цивільної адміністрації.

  Юрій гарбуз наголосив на важливості розгляду цього питання, оскільки даний комбінат є одним з бюджетоутворюючих підприємств не лише Сєвєродонецька, а й усієї області.

  Як відомо, у травні 2014 року "Сєвєродонецький "Азот", що входить до складу хімічного холдингу Ostchem Дмитра Фірташа, знаходився в безпосередній близькості до лінії АТО, тому його було зупинено через загрозу аварії в зв'язку з бойовими діями. Підприємство досі повноцінно не працює.

  Нагадаємо, 29 квітня президент призначив головою Луганської військово-цивільної адміністрації замість Георгія Туки депутата парламенту Юрія Гарбуза (фракція "БПП").

  Теги : Фірташ Луганська область юрій гарбуз "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів