МВФ кредитуватиме Україну, навіть якщо та не сплатить "борг Януковича"

  20 Жовтня, 2015 12:53
  Україна може оголосити дефолт за цими бондами, підкреслюють в МВФ.
  Очільник МВФ Крістін Лагард
  Фото з відкритих джерел
  Очільник МВФ Крістін Лагард

  МВФ не зупинить фінансування програми реформ українського уряду, навіть якщо Україна не сплатить т.зв. "борг Януковича".

  Про це йдеться в повідомленні міжнародного рейтингового агентства Standard&Рoor's Ratings Services.

  В МВФ вказують, що уряд України включив цей борг, виплата якого мала б відбутися в грудні 2015 року, до перспективного плану реструктуризації, але Росія відмовилася приймати пропозицію України.

  Тому в Фонді прогнозують два сценарії розвитку ситуації. Згідно з першим, Україна виплачує борг за рахунок резервів. Другий передбачає, що Україна не виплачує борг і оголошує дефолт за цим бондами до моменту, поки не буде знайдено інше рішення.

  "Якщо буде обрано другий сценарій, МВФ вдасться до особливої політики фінансування і продовжить фінансування чотирирічної програми співпраці з Україною, яка передбачає обсяг кредитування в 17,5 млрд доларів", - говориться в повідомленні.

  Нагадаємо, за словами глави Кабміну Арсенія Яценюка, Україна планує 29 жовтня запропонувати Росії реструктуризувати "борг Януковича", й інших умов Росія не отримає. Україна готова до судового розгляду справи.

  Теги : МВФ борг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів