МВФ готовий розглянути виділення Україні 1,7 млрд дол.

  3 Липня, 2015 08:27
  Угода має бути схвалена Радою директорів МВФ після того, як Україна остаточно виконає всі необхідні попередні заходи.

  Міжнародний валютний фонд завершив перший перегляд програми співпраці з Україною з використанням програми EFF (Extended Fund Facility) і готовий розглянути питання виділення другого траншу кредиту в розмірі 1,7 млрд дол., йдеться в заяві фонду.

  Зазначається, що після виконання Україною попередніх заходів, а також за умови, що український державний борг матиме високу стійкість, з високою ймовірністю програма буде повністю профінансована.

  Угода підлягає затвердженню керівництвом і Радою директорів Міжнародного валютного фонду.

  Нагадаємо, 11 березня Рада директорів МВФ схвалила виділення Україні 17,5 млрд дол. у рамках 4-річної програми EFF (Extended Fund Facility). Умовою надання коштів є щоквартальний перегляд.

  13 березня МВФ перерахував Україні перший транш у розмірі 5 млрд дол. У травні-червні в Києві працювала оцінна місія фонду в рамках першого перегляду програми EFF.

  Як повідомлялося, напередодні заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб зазначив, що Україна виконала майже всі вимоги МВФ, щоб отримати другий транш у рамках програми розширеного фінансування EFF.

  Теги : МВФ транш фінансова допомога держборг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів