"МТС Україна" таки змінить свій бренд на британський Vodafone

  16 Жовтня, 2015 09:37
  Підтвердились чутки про те, що російський МТС в Україні хоче "прикритись" брендом Vodafone.
  Фото з відкритих джерел

  Російська група "МТС" та британський оператор Vodafone підписали остаточну угоду про франшизу – тепер МТС на комісійних умовах зможе використовувати бренд Vodafone для роботи в Україні.

  Про це стало відомо з поінформованих джерел бізнес-порталу Delo.ua.

  Як повідомляється, другий за величиною абонентської бази стільниковий оператор України скоро змінить бренд. Також можливо з’явиться новий акціонер компанії – за інформацією джерела, договір про франшизу передбачає і опціон на покупку міноритарної частки у статутному капіталі українського оператора.

  Таким чином, підтвердилися чутки, які з’явились ще кілька місяців тому, що МТС в Україні хоче "прикритись" брендом Vodafone, щоб приховати свою російську приналежність, через яку у компанії різко скоротилось число абонентів.

  Зазначимо, що МТС та Vodafone почали співпрацювати ще у 2008 році, коли була підписана угода про стратегічне партнерство. Тоді російський мобільний оператор отримав доступ до продуктів і маркетингових розробок британської компанії. Однак обидві компанії заперечували можливість подальшого зближення і виходу бренду Vodafone на ринки пострадянських держав. Події ж останніх двох років змусили російську МТС звернутися до свого британського партнера та відмовитися від свого бренду в Україні.

  Нагадаємо, проблеми у МТС в Україні з'явились після початку російської агресії. У лютому 2014-го¸ коли "зелені чоловічки" захопили Крим, а спецслужби РФ почали втручатись у роботу українських телеком-мереж, СБУ повідомила, що "МТС Україна" контролюється з-за кордону. Крім того, в мережі російські спецслужби використовували "лазівки" для стеження за українськими абонентами.

  Як повідомлялось, на початку вересня пішов з посади генерального директора компанії "МТС Україна" Ілля Золочевський, якого замінив Олег Проживальський, що відповідав за взаємодію оператора з державними органами. Однак у компанії не приховують, що це тимчасова фігура, а незабаром "МТС Україна" може очолити новий топ-менеджер.

  Теги : Росія МТС мобільний оператор Vodafone
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів