Місія МВФ уже почала роботу в Україні

  12 Травня, 2015 12:18
  Однією з умов програми з МВФ є досягнення домовленостей з кредиторами про часткову реструктуризацію зобов’язань України за єврооблігаціями.

  Місія Міжнародного валютного фонду сьогодні, 12 травня, розпочала роботу в Києві, як і планувалося, повідомляє УНІАН.

  Однією з ключових умов програми з МВФ є досягнення домовленостей з кредиторами про часткову реструктуризацію зобов’язань України за єврооблігаціями, в рамках яких українська сторона розраховує заощадити на виплатах до 5,3 млрд дол. у 2015 році та до 15,3 млрд дол. протягом найближчих 4 років.

  Міжнародний валютний фонд очікує, що Україна зможе домовитися з кредиторами про реструктуризацію державних боргів до першого перегляду програми з фондом у червні.

  Як відомо, 11 березня Рада директорів МВФ схвалила виділення Україні 17,5 млрд дол. у рамках 4-річної програми EFF (Extended Fund Facility). 13 березня МВФ перерахував Україні перший транш у розмірі 5 млрд дол.

  Другий і всі наступні транші МВФ можуть бути отримані за підсумками щоквартальних оціночних місій Фонду.

  Згідно з новою програмою, у 2015 році Україна може отримати із зовнішніх джерел близько 16,3 млрд дол., включаючи 10 млрд дол. по лінії Міжнародного валютного фонду. Серед міжнародної допомоги кошти від Євросоюзу на 1,8 млрд дол. та від уряду США на 2 млрд дол.

  Теги : МВФ транш фінансова допомога кредитори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів