Місія МВФ прибуде до України в середині травня

  29 Квiтня, 2015 15:56
  Глава Нацбанку розповіла про підсумки візиту української делегації у Вашингтон і наголосила, що міжнародна фінансова спільнота підтримує розпочаті в нашій країні реформи.

  Представники місії Міжнародного валютного фонду розпочнуть роботу в Україні вже 12 травня, повідомляється на сторінці Національного банку України в соціальній мережі Facebook.

  Зазначається, що під час учорашньої наради з банкірами глава НБУ Валерія Гонтарєва проінформувала про підсумки візиту офіційної української делегації до Вашингтона для участі в Щорічних весняних зборах МВФ і Світового банку.

  Гонтарєва наголосила, що міжнародна фінансова спільнота відзначає наявний прогрес у процесі реформування економіки України в цілому і фінансового сектору зокрема.

  Глава НБУ повідомила, що Нацбанк вийшов з пропозицією до Міністерства фінансів та МВФ щодо зниження ставки оподаткування доходів від депозитів фізичних осіб з 20% до 15%. Задля компенсації закладених у бюджеті 2015 року доходів, Центробанк запропонував 15% ставку на всі види пасивних доходів фізичних осіб, включно з дивідендами та відсотками за державними цінними паперами.

  Нагадаємо, 11 березня Рада директорів МВФ схвалила виділення Україні 17,5 млрд дол. у рамках 4-річної програми EFF (Extended Fund Facility). 13 березня МВФ перерахував Україні перший транш у розмірі 5 млрд дол.

  Теги : МВФ нбу транш гонтарева
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів