Міноборони переходить на електронні закупівлі

  2 Квiтня, 2015 16:03
  Проект електронних закупівель для армії поки що здійснюється в тестовому режимі, однак повний перехід очікується вже з середини квітня.

  Міністерство оборони України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі розробило проект розпорядження Кабміну щодо здійснення державних закупівель через процедуру електронних торгів. Про це повідомляється на сайті Міноборони.

  За словами керівника Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Неллі Стельмах, раніше всі тендерні процедури за участю відомства відбувались виключно у "паперовому" вигляді , що дуже гальмувало процес та навіть дозволяло застосовувати корупційні схеми.

  Участь в електронних торгах ініціювали члени Волонтерського десанту в Міноборони, адже така система значно пришвидшить отримання всього необхідного для армії, дозволить державі зекономити значні кошти та забезпечить прозорі умови для виробників.

  На даному етапі електронні закупівлі ведуться в тестовому режимі. Але очікується, що після підписання розпорядження Прем’єр-міністром України документ набуде чинності вже з середини квітня. 

  Теги : Міноборони армія закупівлі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів