Мінекології подало позови на компанію розшукуваного екс-міністра Ставицького

  31 Березня, 2015 18:45
  Міністерство екології та природних ресурсів України вимагає від компанії "Голден Деррік" відшкодувати державі збитки за незаконне володіння частками у Сахалінському газовому родовищі.

  Міністерство екології та природних ресурсів України подало позови в суд на компанію "Голден Деррік", яку пов’язують із родиною президента-втікача Віктора Януковича. Установа вимагає відшкодування державі збитків за незаконне володіння частками у Сахалінському нафтогазоконденсатному родовищі, які наразі передані державній компанії "Надра України".

  Відповідну заяву сьогодні зробив глава відомства Ігор Шевченко, передає УНІАН.

  За його словами, держава втратила десятки мільйонів гривень доходу за той час, коли частки в Сахалінському родовищі незаконно перебували у власності "Голден Деррік". І зараз робиться усе, щоб ці кошти були повернені.

  Водночас Шевченко наголосив, що раніше державі вдалося повернути у власність національної акціонерної компанії "Надра України" усі три частки в Сахалінському газовому родовищі, а це, у свою чергу, збільшить доходи держкомпанії та держави загалом. Так, "Надра України" мала три виграшні судові справи з повернення держактивів на цьому родовищі.

  Відзначимо, що "Голден Деррік" пов'язують з екс-міністром енергетики часів Януковича Едуардом Ставицьким, який зараз оголошений у міжнародний розшук.

  Теги : Мінекології позов Ставицький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів